Královédvorsko > Sport > florbal

Florbal: v sobotu 3. února od 18:00 na značkách!

Dvoráky čeká předposlední domácí zápas

Redakce, / 2.02.2024, Dvůr Králové nad Labem, sokol.kralovedvorsko.cz
Již tuto sobotu odehrají královedvorští florbalisté předposlední zápas základní části Divize C. Co to znamená? Naši potřebují co nejvíce bodů pro závěrečné boje o postupové příčky. Momentálně patří Sokolu Dvůr Králové sedmá příčka s 27 body.

FOTOGALERIE - Florbal: v sobotu (3. 2.) od 18:00 na značkách! Dvoráky čeká předposlední domácí zápas.

V cestě za dalším bodovým příspěvkem jim stojí ale kvalitní soupeř, kterým je Acema Sparta Praha U23 B. První setkání těchto dvou týmů dopadlo lépe pro Pražany. Dvoráci si vytvořili v druhé třetiny několikabrankový náskok, avšak ten se podařilo Spartě dotáhnout a v poslední minutě utkání dokonce otočit ve svůj prospěch.

Dvoráci už si nebudou chtít nechat sebrat další body a oplatit tak Spartě porážku ze začátku sezóny. Nebude to ale vůbec lehké.

Naši florbalisté budou potřebovat podporu minimálně celé haly ve Strži.

Přijďte je v sobotu 3. února od 18:00 podpořit a pomoct jim tak k výhře.